KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12455246
nr 1245 5246
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Stockholm. Signerad, daterad -71,140x360. Motivet: 23x40
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:58:42
27/3 20:38:01
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén